Advertising
VIDEO Brașovean aflat în carantină: "Am primit pâine expirată de 10 zile"!
26 apr. 2020, 19:34

paine
Vlad Vasilache este un brașovean venit din Anglia și plasat în carantină la Hotelul Astra, din data de 23 aprilie. Acesta ne arată că, astăzi, a primit din partea autorităților pâine expirată de zece zile!
Administratorii Hotelului Astra au declarat pentru
Newsbv.ro
: "Noi am cumpărat vineri, 24 aprilie, cu factură, pâinea sigilată și ambalată adecvat în baxuri, de la Selgros. Am decis să achiziționăm pâine de la Vel Pitar pentru că este de calitate și nu am ținut cont că este chiar mai scumpă decât alte produse similare. Mâine vom anunța autoritățile competente, vom face reclamație și, cu siguranță, vom schimba furnizorul".
Întregul mesaj al lui Vlad Vasilache, mai jos:
[embed]https://youtu.be/u_K7dmvjHtk[/embed]
Video: Facebook / Vlad Vasilache
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:50 - O insulă de lux din Grecia evaluată la 8 milioane de euro a ajuns să coste cât un apartament
- 16:46 - În jur de 50 de cupluri LGBT cer României recunoașterea căsătoriilor încheiate în alte state UE
- 16:25 - Adolescent, victima unor abuzuri cumplite. Mama este acuzată că l-a bătut, l-a înfometat și l-a obligat să doarmă afară
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News














