Un TIR răsturnat a distrus o casă! (FOTO)

Un TIR răsturnat a distrus o casă! (FOTO)
Şoferul TIR-ului a fost rănit
La ora 07.20, pompierii au fost anuntati de producerea unui accident rutier în localitatea Mândra, un TIR s-a răsturnat.
În urma accidentului a rezultat o victima, constientă.La fata locului s-au deplasat un echipaj pentru descarcerare, un echipaj SMURD si o autospeciala cu apa si spumă.Victima este constientă si a fost transportată la spitalul din localitatea Fagăraș.IPJ Braşov anunță că un bărbat, în vârstă de 60 ani, care conducea un ansamblu de vehicule pe raza localității Mândra din județul Brașov, s-a răsturnat, provocând avarii unui stâlp de iluminat public și zidului unui imobil.În urma producerii accidentului rutier a rezultat o victimă, conducătorul auto, care primește îngrijiri medicale la fața locului.La testarea acestuia din punct de vedere al prezenței alcoolului în aerul expirat rezultatul a fost 0,55 mg/l alcool pur.Polițiștii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitate cauzele și împrejurările producerii accidentului rutier.Traficul se desfășoară alternativ.

FOTO: ISU BRASOV
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:40 - Anca Alexandrescu: „Cei care mă fac pe mine PSD-istă în continuare o să înțeleagă după ce vor vedea emisiunea cu domnul Georgescu!”
- 22:36 - Călin Georgescu propune naționalizarea: „Totul la popor”
- 22:32 - Profeția lui Călin Georgescu despre războiul din Ucraina: „Până la sfârșitul anului se va semna pacea”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News














