Advertising
Emisiunea Culisele Statului Paralel va avea trei ore! Politicienii corupți pot scăpa de gratii, dar nu și de Anca Alexandrescu
11 mar. 2023, 20:48

Emisiunea Culisele Statului Paralel va avea trei ore! Politicienii corupți pot scăpa de gratii, dar nu și de Anca Alexandrescu
Culisele Statului Paralel
Nu vă faceți planuri săptămâna viitoare pentru că avem muuuuultă treabă! De luni, Culisele Statului Paralel va avea trei ore, iar Anca Alexandrescu a pregătit deja prima emisiune.
În premieră în România, în platou va fi un medic legist care a făcut autopsii pe oameni decedați de Covid. Ce descoperire uluitoare a făcut? Aflați luni, când vedeți și cum a fost pus la zid în State celebrul doctor Fauci, dar și care este țara care îi amendează pe cei care - atenție! - se încăpățânează să poarte masca. Și asta e doar prima emisiune.
Politicienii corupți pot scăpa de gratii, dar nu și de Anca Alexandrescu și al ei celebru ”Maaaarș, măăă!”.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:40 - Anca Alexandrescu: „Cei care mă fac pe mine PSD-istă în continuare o să înțeleagă după ce vor vedea emisiunea cu domnul Georgescu!”
- 22:36 - Călin Georgescu propune naționalizarea: „Totul la popor”
- 22:32 - Profeția lui Călin Georgescu despre războiul din Ucraina: „Până la sfârșitul anului se va semna pacea”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News














